Al enkele dingen om naar uit te kijken

PRIME wenst iedereen een mooi 2012 toe! Nu de jaarwisseling achter de rug is, wordt het ook tijd om enkele activiteiten uit het tweede semester aan te kondigen.

Problem-solvingavonden: we voorzien opnieuw vier problem-solvingavonden (psa's). Op deze gezellige avonden lossen we in groep wiskundige problemen op. Ook dit semester zullen de psa's telkens voorafgegaan worden door een boeiende babbel over een wiskundig onderwerp.

Spellenavond met toernooi: ook een spellenavond mag in dit semester niet ontbreken. Om er eens wat competitie in te steken, maken we er een heus toernooi van.

PUMA 2012: de PUMA is onze bekende jaarlijkse wiskundewedstrijd. Het doel is een fijne avond voor iedereen die houdt van uitdagende wiskundige problemen en raadsels.

Pi-zzafestijn: we kunnen pi-dag natuurlijk niet ongemerkt voorbij laten gaan. Daarom eten we traditioneel die dag met zijn allen pizza's in lokaal A3. Ook de resultaten van de PUMA zullen die dag bekend gemaakt worden.

Lezing: op 21 maart nodigen we Karsten Naert uit voor een lezing over "Jongleren met Wiskunde". Hij zal ons vertellen over de wereld van jongleerpatronen, bekeken door de ogen van een wiskundige.

Wie van wedstrijden houdt, houdt best ook de data van de Vlaamse Programmeerwedstrijd (18 april) en van LIMO 2012 (25 mei) vrij. Je kan alle data van onze activiteiten zien op onze kalender. Tot slot wensen we je nog veel succes met je examens!